AI Specialist

June 18, 2024
Location Icon - Code Webflow Template
Remote
Clock Icon - Code Webflow Template
Full Time
120 - 220 zł/h netto

Opis stanowiska

Jako AI Specialist, będziesz odpowiedzialny za projektowanie, rozwijanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań opartych na sztucznej inteligencji. Twój zakres obowiązków obejmie:

  • Analizę i zrozumienie potrzeb biznesowych klientów.
  • Projektowanie i implementację zaawansowanych modeli sztucznej inteligencji.
  • Współpracę z zespołami interdyscyplinarnymi w celu zrozumienia i spełnienia oczekiwań klientów.
  • Testowanie i monitorowanie skuteczności zaimplementowanych rozwiązań.
  • Stałe doskonalenie i dostosowywanie modeli AI do zmieniających się potrzeb.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy jako Specjalista ds. Sztucznej Inteligencji lub podobnym stanowisku.
  • Znajomość narzędzi i frameworków AI, takich jak TensorFlow, PyTorch itp.
  • Umiejętność analizy i interpretacji danych, identyfikacja wzorców i trendów.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i analityczne.
  • Umiejętność dostosowywania rozwiązań AI do konkretnych potrzeb klientów.
  • Umiejętność efektywnej współpracy w zespole.

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze sztucznej inteligencji.
  • Pracę w dynamicznym i innowacyjnym środowisku.
  • Realny wpływ na rozwój zaawansowanych rozwiązań opartych na sztucznej inteligencji.

Jeśli jesteś gotów podjąć wyzwanie i dołączyć do naszego zespołu, czekamy na Twoje zgłoszenie. Prześlij CV na adres contact@automationmoon.com.