Business Development Manager

August 25, 2024
Location Icon - Code Webflow Template
Remote
Clock Icon - Code Webflow Template
Full Time
70 - 120 zł/h netto

Opis stanowiska

Jako Business Development Manager w AutomationMoon będziesz odpowiedzialny za rozwój nowych możliwości biznesowych, budowanie relacji z klientami oraz realizację strategii sprzedażowych, które zwiększają przychody firmy.

  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów i rynków.
  • Budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z klientami.
  • Opracowywanie i wdrażanie strategii sprzedaży i rozwoju biznesu.
  • Współpraca z zespołami wewnętrznymi w celu zwiększenia satysfakcji klientów.
  • Analiza trendów rynkowych oraz działań konkurencji.
  • Wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w sprzedaży lub rozwoju biznesu.
  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientami.
  • Doskonałe umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne.
  • Znajomość rynku technologii AI i automatyzacji będzie dodatkowym atutem.
  • Samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole.
  • Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie z atrakcyjnym systemem prowizyjnym.
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej.
  • Możliwości rozwoju zawodowego oraz szkoleń.
  • Udział w innowacyjnych projektach z zakresu AI i automatyzacji.
  • Aplikuj

    Jeśli jesteś gotów podjąć wyzwanie i dołączyć do naszego zespołu, czekamy na Twoje zgłoszenie. Prześlij CV na adres contact@automationmoon.com.